← All stores
Aldi

Aldi

105 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Steak & Gravy Pies 4 Pack
AldiAldi

Steak & Gravy Pies 4 Pack

£1.99

£0.35/100g · 570g

Buy at Aldi →
Steak Bakes 2 Pack
AldiAldi

Steak Bakes 2 Pack

£1.15

£0.41/100g · 280g

Buy at Aldi →
Beef Ragu Protein Pot
AldiAldi

Beef Ragu Protein Pot

£1.75

£0.50/100g · 350g

Buy at Aldi →
Steak Slices 2 Pack
AldiAldi

Steak Slices 2 Pack

£1.65

£0.55/100g · 300g

Buy at Aldi →
BBQ Beef Brisket Burnt Ends
AldiAldi

BBQ Beef Brisket Burnt Ends

£1.99

£0.59/100g · 340g

Buy at Aldi →
Beef Quarter Pounders 4 Pack
AldiAldi

Beef Quarter Pounders 4 Pack

£2.79

£0.61/100g · 450g

Buy at Aldi →
Beef Mince 25% Fat
AldiAldi

Beef Mince 25% Fat

£3.09

£0.62/100g · 500g

Buy at Aldi →
Chipotle Beef Kebabs
AldiAldi

Chipotle Beef Kebabs

£1.99

£0.62/100g · 320g

Buy at Aldi →
Salt Beef
AldiAldi

Salt Beef

£2.49

£0.62/100g · 400g

Buy at Aldi →
Steak & Ale Pies 2 Pack
AldiAldi

Steak & Ale Pies 2 Pack

£2.59

£0.65/100g · 400g

Buy at Aldi →
British Beef Mince 20% Fat
AldiAldi

British Beef Mince 20% Fat

£3.25

£0.65/100g · 500g

Buy at Aldi →
Peppered Steak Single Slices
AldiAldi

Peppered Steak Single Slices

£0.99

£0.66/100g · 150g

Buy at Aldi →
Beef Lasange
AldiAldi

Beef Lasange

£2.79

£0.70/100g · 400g

Buy at Aldi →
Beef Burgers 6 Pack
AldiAldi

Beef Burgers 6 Pack

£2.39

£0.70/100g · 340g

Buy at Aldi →
Jamaican Beef Patty
AldiAldi

Jamaican Beef Patty

£0.99

£0.71/100g · 140g

Buy at Aldi →
Beef Smash Burgers 4 Pack
AldiAldi

Beef Smash Burgers 4 Pack

£2.89

£0.85/100g · 340g

Buy at Aldi →
Sweet Chilli Beef Burgers
AldiAldi

Sweet Chilli Beef Burgers

£2.89

£0.85/100g · 340g

Buy at Aldi →
British Beef Mince 10% Fat
AldiAldi

British Beef Mince 10% Fat

£4.39

£0.88/100g · 500g

Buy at Aldi →
Beef Brisket Pappardelle
AldiAldi

Beef Brisket Pappardelle

£3.69

£0.92/100g · 400g

Buy at Aldi →
Mature Cheddar Beef Burgers
AldiAldi

Mature Cheddar Beef Burgers

£3.29

£0.97/100g · 340g

Buy at Aldi →
British Beef Mince 3% Fat
AldiAldi

British Beef Mince 3% Fat

£5.39

£1.08/100g · 500g

Buy at Aldi →
British Diced Beef
AldiAldi

British Diced Beef

£7.59

£1.08/100g · 700g

Buy at Aldi →
5% Fat Beef Kebabs 4 Pack
AldiAldi

5% Fat Beef Kebabs 4 Pack

£3.49

£1.09/100g · 320g

Buy at Aldi →
British Beef Braising Steaks
AldiAldi

British Beef Braising Steaks

£3.89

£1.11/100g · 350g

Buy at Aldi →
British Diced Beef
AldiAldi

British Diced Beef

£4.49

£1.12/100g · 400g

Buy at Aldi →
British Wagyu Beef Burgers
AldiAldi

British Wagyu Beef Burgers

£3.99

£1.17/100g · 340g

Buy at Aldi →
Kansas BBQ Sizzle Steaks
AldiAldi

Kansas BBQ Sizzle Steaks

£7.99

£1.33/100g · 600g

Buy at Aldi →
The Godfather Steak
AldiAldi

The Godfather Steak

£11.99

£1.51/100g · 794g

Buy at Aldi →
Ostrich Sous Vide Steak
AldiAldi

Ostrich Sous Vide Steak

£3.99

£1.60/100g · 250g

Buy at Aldi →
Ostrich Steaks Fillets
AldiAldi

Ostrich Steaks Fillets

£3.99

£1.60/100g · 250g

Buy at Aldi →
XXL Rump Steaks
AldiAldi

XXL Rump Steaks

£13.99

£1.75/100g · 800g

Buy at Aldi →
Roast Beef Monster Munch
AldiAldi

Roast Beef Monster Munch

£1.49

£1.75/100g · 85g

Buy at Aldi →