← All stores
HG Walter

HG Walter

50 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Lamb Ribs (1kg Portioned ribs)
HG WalterHG Walter

Lamb Ribs (1kg Portioned ribs)

£18.50

£1.85/100g · 1.0kg

Buy at HG Walter →
Lamb Tongues (500g Pack)
HG WalterHG Walter

Lamb Tongues (500g Pack)

£9.50

£1.90/100g · 500g

Buy at HG Walter →
Lamb Shoulder (Whole (2.2kg))
HG WalterHG Walter

Lamb Shoulder (Whole (2.2kg))

£45.10

£2.05/100g · 2.2kg

Buy at HG Walter →
Lamb Shoulder (Half (1.1Kg))
HG WalterHG Walter

Lamb Shoulder (Half (1.1Kg))

£22.55

£2.05/100g · 1.1kg

Buy at HG Walter →
Boneless Rump of Lamb Whole
HG WalterHG Walter

Boneless Rump of Lamb Whole

£14.50

£2.90/100g · 500g

Buy at HG Walter →
Rolled Saddle of Lamb
HG WalterHG Walter

Rolled Saddle of Lamb

£42.00

£4.20/100g · 1.0kg

Buy at HG Walter →