← All stores
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
❄ Frozen
Iceland
Iceland
Iceland
Iceland
Iceland
❄ Frozen
Iceland
Iceland
Iceland
❄ Frozen
Iceland
Iceland
823 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

Iceland Luxury 10 Smoky Cheddar & Jalapeño Sausages 600g
£2.00
Buy at Iceland →£0.33/100g · 600g

Iceland 24 (approx.) Thick Cumberland Pork Sausages 1.2kg
£4.00
Buy at Iceland →£0.33/100g · 1.2kg

Iceland 24 (approx.) Thick Irish Recipe Pork Sausages 1.2kg
£4.00
Buy at Iceland →£0.33/100g · 1.2kg

Iceland Class A Fresh British Medium Whole Chicken without Giblets 1.3kg - 1.7kg
£4.95
Buy at Iceland →£0.38/100g · 1.3kg

Iceland Class A Fresh British Large Whole Chicken without Giblets 1.7kg - 2.2kg
£6.50
Buy at Iceland →£0.38/100g · 1.7kg

Iceland Class A Fresh British Chicken Wings with Skin on 1.1kg
£4.25
Buy at Iceland →£0.39/100g · 1.1kg

Iceland Class A Fresh British Chicken Drumsticks with Skin on 1.1kg
£4.25
Buy at Iceland →£0.39/100g · 1.1kg

Iceland Hot & Spicy Crunchy Coated Chicken Strips 1.6kg
£6.25
Buy at Iceland →£0.39/100g · 1.6kg
Iceland Class A Fresh British Chicken Legs with Skin on 1kg
£4.25
Buy at Iceland →£0.42/100g · 1.0kg

Iceland Class A Fresh British Chicken Thighs with Skin on 1kg
£4.50
Buy at Iceland →£0.45/100g · 1.0kg

McCain Season and Bake Fries Takeaway Style Chicken Salt 762g
£3.50
Buy at Iceland →£0.46/100g · 762g
















































