← All stores

The Meat Man
The Meat Man
The Meat Man
The Meat Man
The Meat Man
The Meat Man
301 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

* SPOT DEAL * Popcorn Belly Pork 1kg Chinese
£5.99
Buy at The Meat Man →£0.60/100g · 1.0kg

* SPOT DEAL * SKIN ON CHICKEN THIGHS 900g - 1kg
£6.99
Buy at The Meat Man →£0.70/100g · 1.0kg

Sausages Butcher Style 700g (Pork & Black Pudding)
£4.99
Buy at The Meat Man →£0.71/100g · 700g

Sausages Butcher Style 700g (Pork Leek & Chilli)
£4.99
Buy at The Meat Man →£0.71/100g · 700g

* SPOT DEAL * Wonky Double Smoke BBQ Beef Short Ribs 1kg
£7.99
Buy at The Meat Man →£0.80/100g · 1.0kg

















