← All stores

Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
Edenmoor
51 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Properly Free-Range Goose Crown (Small (2.20-2.69kg))
£88.00
Buy at Edenmoor →£3.27/100g · 2.7kg

Properly Free-Range Goose Crown (Medium (2.70-3.19kg))
£104.50
Buy at Edenmoor →£3.28/100g · 3.2kg

Properly Free-Range Goose Crown (Large (3.20-3.69kg))
£121.00
Buy at Edenmoor →£3.28/100g · 3.7kg

Properly Free-Range Goose Crown (XL (3.70kg plus))
£148.50
Buy at Edenmoor →£4.01/100g · 3.7kg





















