← All stores
Edenmoor

Edenmoor

29 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Grass Fed Lamb Breast (800g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Lamb Breast (800g)

£11.55

£1.44/100g · 800g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Lamb Shoulder (1kg)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Lamb Shoulder (1kg)

£18.05

£1.80/100g · 1.0kg

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Lamb Shoulder (2.5kg)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Lamb Shoulder (2.5kg)

£45.20

£1.81/100g · 2.5kg

Buy at Edenmoor →
Cull Yaw Diced Mutton (250g)
EdenmoorEdenmoor

Cull Yaw Diced Mutton (250g)

£5.50

£2.20/100g · 250g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Lamb Mince (250g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Lamb Mince (250g)

£5.85

£2.34/100g · 250g

Buy at Edenmoor →
Cull Yaw Mutton Rump (750g)
EdenmoorEdenmoor

Cull Yaw Mutton Rump (750g)

£21.95

£2.93/100g · 750g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Rack of Lamb (300g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Rack of Lamb (300g)

£14.65

£2.93/100g · 500g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Diced Lamb (1kg)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Diced Lamb (1kg)

£30.35

£3.04/100g · 1.0kg

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Diced Lamb (500g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Diced Lamb (500g)

£15.20

£3.04/100g · 500g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Diced Lamb (250g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Diced Lamb (250g)

£7.60

£3.04/100g · 250g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Lamb Loin (250g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Lamb Loin (250g)

£9.90

£3.96/100g · 250g

Buy at Edenmoor →
Grass Fed Lamb Loin (500g)
EdenmoorEdenmoor

Grass Fed Lamb Loin (500g)

£19.80

£3.96/100g · 500g

Buy at Edenmoor →