← All stores
Fat Butcher

Fat Butcher

238 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

£50 meat for £20
Fat ButcherFat Butcher

£50 meat for £20

£20.00

£0.22/100g · 9.0kg

Buy at Fat Butcher →
Pork Loin joint (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Pork Loin joint (1.0kg)

£2.99

£0.25/100g · 1.2kg

Buy at Fat Butcher →
Back Bacon 2kg (2.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Back Bacon 2kg (2.0kg)

£4.99

£0.25/100g · 2.0kg

Buy at Fat Butcher →
Trio of lamb
Fat ButcherFat Butcher

Trio of lamb

£24.99

£0.28/100g · 9.0kg

Buy at Fat Butcher →
4 British Beef burgers
Fat ButcherFat Butcher

4 British Beef burgers

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
BBQ Flavour Chicken Wings (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Flavour Chicken Wings (1.0kg)

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
bacon joint (600-700g) (600-700G)
Fat ButcherFat Butcher

bacon joint (600-700g) (600-700G)

£2.99

£0.30/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
Pork Loin Joint (2-4-1) (2x1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Pork Loin Joint (2-4-1) (2x1.0kg)

£5.99

£0.30/100g · 2.0kg

Buy at Fat Butcher →
Big British Beef Box
Fat ButcherFat Butcher

Big British Beef Box

£14.99

£0.30/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
£40 For £14.99
Fat ButcherFat Butcher

£40 For £14.99

£14.99

£0.30/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
Super market saver £14.99
Fat ButcherFat Butcher

Super market saver £14.99

£14.99

£0.30/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
Saturday Saver
Fat ButcherFat Butcher

Saturday Saver

£14.99

£0.30/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
Mega meat hamper £14.99
Fat ButcherFat Butcher

Mega meat hamper £14.99

£14.99

£0.30/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
£25 British Meat for £10
Fat ButcherFat Butcher

£25 British Meat for £10

£10.00

£0.31/100g · 3.2kg

Buy at Fat Butcher →
Mega meat hamper
Fat ButcherFat Butcher

Mega meat hamper

£29.99

£0.33/100g · 9.0kg

Buy at Fat Butcher →
£70 British beef for £29.99
Fat ButcherFat Butcher

£70 British beef for £29.99

£29.99

£0.33/100g · 9.0kg

Buy at Fat Butcher →
Pork Loin Joint 800g (800g)
Fat ButcherFat Butcher

Pork Loin Joint 800g (800g)

£2.99

£0.37/100g · 800g

Buy at Fat Butcher →
Tomahawk Fillet Steak Combo
Fat ButcherFat Butcher

Tomahawk Fillet Steak Combo

£19.99

£0.38/100g · 5.2kg

Buy at Fat Butcher →
Mini Saver Hamper
Fat ButcherFat Butcher

Mini Saver Hamper

£29.99

£0.38/100g · 7.8kg

Buy at Fat Butcher →
Boneless Loin of Pork (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Boneless Loin of Pork (1.0kg)

£3.99

£0.40/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
Ultimate BBQ Box
Fat ButcherFat Butcher

Ultimate BBQ Box

£19.99

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
luxury BBQ hamper
Fat ButcherFat Butcher

luxury BBQ hamper

£19.99

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
Essential Meat for the week
Fat ButcherFat Butcher

Essential Meat for the week

£19.99

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
£50 meat for £20
Fat ButcherFat Butcher

£50 meat for £20

£20.00

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
£50 BBQ pack for £20
Fat ButcherFat Butcher

£50 BBQ pack for £20

£20.00

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
£50 for £20 Meat box
Fat ButcherFat Butcher

£50 for £20 Meat box

£20.00

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
Bacon joint (700g-1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Bacon joint (700g-1.0kg)

£2.99

£0.43/100g · 700g

Buy at Fat Butcher →
Half Price Family Saver
Fat ButcherFat Butcher

Half Price Family Saver

£24.99

£0.46/100g · 5.4kg

Buy at Fat Butcher →
Garlic Pork Loin Steaks (600g)
Fat ButcherFat Butcher

Garlic Pork Loin Steaks (600g)

£2.99

£0.50/100g · 600g

Buy at Fat Butcher →
Gammon Steaks (1.0kg)
Fat ButcherFat Butcher

Gammon Steaks (1.0kg)

£4.99

£0.50/100g · 1.0kg

Buy at Fat Butcher →
£££ OFF Meat 4 The Week
Fat ButcherFat Butcher

£££ OFF Meat 4 The Week

£24.99

£0.50/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
British steak mega hamper
Fat ButcherFat Butcher

British steak mega hamper

£39.99

£0.50/100g · 8.0kg

Buy at Fat Butcher →
Black Pudding Stick (450g)
Fat ButcherFat Butcher

Black Pudding Stick (450g)

£2.29

£0.51/100g · 450g

Buy at Fat Butcher →
Flavoured Chicken Selection
Fat ButcherFat Butcher

Flavoured Chicken Selection

£16.99

£0.53/100g · 3.2kg

Buy at Fat Butcher →
Family saver with free BBQ pack
Fat ButcherFat Butcher

Family saver with free BBQ pack

£26.99

£0.54/100g · 5.0kg

Buy at Fat Butcher →
Monday Madness XL Hamper
Fat ButcherFat Butcher

Monday Madness XL Hamper

£55.95

£0.54/100g · 10.3kg

Buy at Fat Butcher →
BBQ Pork Ribs (700g)
Fat ButcherFat Butcher

BBQ Pork Ribs (700g)

£3.99

£0.57/100g · 700g

Buy at Fat Butcher →
Tandoori diced beef 500g (500g)
Fat ButcherFat Butcher

Tandoori diced beef 500g (500g)

£3.99

£0.57/100g · 500g

Buy at Fat Butcher →
Monday Madness Hamper
Fat ButcherFat Butcher

Monday Madness Hamper

£46.99

£0.59/100g · 7.9kg

Buy at Fat Butcher →
Gammon Joint
Fat ButcherFat Butcher

Gammon Joint

£2.99

£0.60/100g · 500g

Buy at Fat Butcher →
Breakfast Pack
Fat ButcherFat Butcher

Breakfast Pack

£14.99

£0.61/100g · 2.5kg

Buy at Fat Butcher →