← All stores

Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
Fat Butcher
94 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

British beef meatballs with an Italian glaze (700g)
£3.99
Buy at Fat Butcher →£0.57/100g · 700g

Irish beef joint 2 for price of 1 (2 x 800g-1.0kg)
£14.99
Buy at Fat Butcher →£0.58/100g · 2.6kg

4 British beef burgers with habanero pepper (400g)
£2.99
Buy at Fat Butcher →£0.75/100g · 400g

Blue Smoke Beef Club Steaks 2 Pack (2 x 500-600g)
£8.99
Buy at Fat Butcher →£0.90/100g · 1.0kg

Red Tractor Whole Beef fillet mystery box (Mystery Box)
£79.99
Buy at Fat Butcher →£1.00/100g · 8.0kg

Blue Smoke Beef Club Steaks (2 for 1) (2 x 500-600g)
£11.99
Buy at Fat Butcher →£1.20/100g · 1.0kg

British brisket beef joint 800g-1kg (800g-1.0kg)
£9.99
Buy at Fat Butcher →£1.25/100g · 800g

Premium Tomahawk Platter plus FREE Club Steaks
£29.99
Buy at Fat Butcher →£1.50/100g · 2.0kg

Irish Nature XL Sharer Tomahawk 1.2kg (1.2-1.3kg)
£19.99
Buy at Fat Butcher →£1.67/100g · 1.2kg

Cut your own South American extra matured sirloin steaks (1.5kg)
£24.99
Buy at Fat Butcher →£1.67/100g · 1.5kg

Irish Nature Tomahawks (2 for 1) (2 x 1.2-1.3kg)
£41.99
Buy at Fat Butcher →£1.75/100g · 2.4kg

Irish Nature Tomahawks (2 for 1) (2 x 900g-1.1kg)
£31.99
Buy at Fat Butcher →£1.78/100g · 1.8kg

Irish Nature Tomahawks (2 for 1) (2 x 1.1-1.2kg)
£39.99
Buy at Fat Butcher →£1.82/100g · 2.2kg

Irish Nature Tomahawks (2 for 1) (2 x 1.0-1.1kg)
£36.99
Buy at Fat Butcher →£1.85/100g · 2.0kg










































