← All stores
Meat Supermarket

Meat Supermarket

112 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

Fresh 5kg Chicken Breast Fillets
Meat SupermarketMeat Supermarket

Fresh 5kg Chicken Breast Fillets

£19.99

£0.40/100g · 5.0kg

Buy at Meat Supermarket →
3kg Bulk 3-Joint Chicken Wings
Meat SupermarketMeat Supermarket

3kg Bulk 3-Joint Chicken Wings

£12.99

£0.43/100g · 3.0kg

Buy at Meat Supermarket →
4kg Misshaped Diced Chicken Breast
Meat SupermarketMeat Supermarket

4kg Misshaped Diced Chicken Breast

£22.99

£0.57/100g · 4.0kg

Buy at Meat Supermarket →
2.5kg Chicken Breast Fillets
Meat SupermarketMeat Supermarket

2.5kg Chicken Breast Fillets

£14.99

£0.60/100g · 2.5kg

Buy at Meat Supermarket →
Large Pork Ribs 1.1-1.4kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Large Pork Ribs 1.1-1.4kg

£8.99

£0.64/100g · 1.4kg

Buy at Meat Supermarket →
Boneless Gammon Joint 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Boneless Gammon Joint 1kg

£6.99

£0.70/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
5lb Unsmoked Back Bacon
Meat SupermarketMeat Supermarket

5lb Unsmoked Back Bacon

£19.49

£0.86/100g · 2.3kg

Buy at Meat Supermarket →
Boneless Pork Loin Joint 3kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Boneless Pork Loin Joint 3kg

£25.99

£0.87/100g · 3.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Pork Loin Joint 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Pork Loin Joint 1kg

£8.99

£0.90/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Chicken Breast 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Chicken Breast 1kg

£8.99

£0.90/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Large Chinese Pork Ribs 1.1-1.4kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Large Chinese Pork Ribs 1.1-1.4kg

£11.99

£0.92/100g · 1.4kg

Buy at Meat Supermarket →
Large BBQ Pork Ribs 1.1-1.4kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Large BBQ Pork Ribs 1.1-1.4kg

£11.99

£0.92/100g · 1.4kg

Buy at Meat Supermarket →
Pork Loin Steaks 4x 135g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Pork Loin Steaks 4x 135g

£4.99

£0.92/100g · 540g

Buy at Meat Supermarket →
5lb Smoked Back Bacon
Meat SupermarketMeat Supermarket

5lb Smoked Back Bacon

£20.99

£0.92/100g · 2.3kg

Buy at Meat Supermarket →
Chinese Pork Belly Slices 700g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Chinese Pork Belly Slices 700g

£6.49

£0.93/100g · 700g

Buy at Meat Supermarket →
BBQ Pork Belly Slices 700g
Meat SupermarketMeat Supermarket

BBQ Pork Belly Slices 700g

£6.49

£0.93/100g · 700g

Buy at Meat Supermarket →
Pork Belly Slices 700g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Pork Belly Slices 700g

£6.49

£0.93/100g · 700g

Buy at Meat Supermarket →
Pork Chops 1kg (Frozen)
❄ Frozen
Meat SupermarketMeat Supermarket

Pork Chops 1kg (Frozen)

£9.29

£0.93/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Boneless Pork Shoulder 1.5kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Boneless Pork Shoulder 1.5kg

£13.99

£0.93/100g · 1.5kg

Buy at Meat Supermarket →
12x Pork Sausages 700g Pack
Meat SupermarketMeat Supermarket

12x Pork Sausages 700g Pack

£6.98

£1.00/100g · 700g

Buy at Meat Supermarket →
6x Pork Sausages - 350g Pack
Meat SupermarketMeat Supermarket

6x Pork Sausages - 350g Pack

£3.49

£1.00/100g · 350g

Buy at Meat Supermarket →
Belly Pork Joint 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Belly Pork Joint 1kg

£10.29

£1.03/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Garlic Chicken Breast 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Garlic Chicken Breast 1kg

£10.99

£1.10/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Chinese Chicken Breast 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Chinese Chicken Breast 1kg

£10.99

£1.10/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Piri-Piri Chicken Breast 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Piri-Piri Chicken Breast 1kg

£10.99

£1.10/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Unsmoked Back Bacon 454g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Unsmoked Back Bacon 454g

£4.99

£1.10/100g · 454g

Buy at Meat Supermarket →
Garlic Pork Loin Steaks 4x 135g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Garlic Pork Loin Steaks 4x 135g

£5.99

£1.11/100g · 540g

Buy at Meat Supermarket →
Piri-Piri Pork Loin Steaks 4x 135g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Piri-Piri Pork Loin Steaks 4x 135g

£5.99

£1.11/100g · 540g

Buy at Meat Supermarket →
5lb Smoked Streaky Bacon
Meat SupermarketMeat Supermarket

5lb Smoked Streaky Bacon

£25.99

£1.14/100g · 2.3kg

Buy at Meat Supermarket →
Smoked Back Bacon 454g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Smoked Back Bacon 454g

£5.49

£1.21/100g · 454g

Buy at Meat Supermarket →
Pork Plate Steaks - 300-400g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Pork Plate Steaks - 300-400g

£4.99

£1.25/100g · 400g

Buy at Meat Supermarket →
Thai Pork Plate Steaks - 300-400g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Thai Pork Plate Steaks - 300-400g

£4.99

£1.25/100g · 400g

Buy at Meat Supermarket →
Chicken Flats (350-400g)
Meat SupermarketMeat Supermarket

Chicken Flats (350-400g)

£4.99

£1.25/100g · 400g

Buy at Meat Supermarket →
Whole Carvery Leg of Lamb 2.2-2.7kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Whole Carvery Leg of Lamb 2.2-2.7kg

£34.99

£1.30/100g · 2.7kg

Buy at Meat Supermarket →
Diced Chicken Breast 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Diced Chicken Breast 1kg

£12.99

£1.30/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
5lb Unsmoked Streaky Bacon
Meat SupermarketMeat Supermarket

5lb Unsmoked Streaky Bacon

£30.49

£1.34/100g · 2.3kg

Buy at Meat Supermarket →
1.3-1.7kg Short Beef Ribs
Meat SupermarketMeat Supermarket

1.3-1.7kg Short Beef Ribs

£24.49

£1.44/100g · 1.7kg

Buy at Meat Supermarket →
Gammon Steak 2x 8oz
Meat SupermarketMeat Supermarket

Gammon Steak 2x 8oz

£6.99

£1.54/100g · 454g

Buy at Meat Supermarket →
Lamb Shanks Double Pack
Meat SupermarketMeat Supermarket

Lamb Shanks Double Pack

£12.99

£1.62/100g · 800g

Buy at Meat Supermarket →
ANGUS Sirloin Joint 4-5kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

ANGUS Sirloin Joint 4-5kg

£79.99

£1.78/100g · 4.5kg

Buy at Meat Supermarket →
Barnsley Lamb Chops 450-600g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Barnsley Lamb Chops 450-600g

£10.99

£1.83/100g · 600g

Buy at Meat Supermarket →
Beef Chuck 1.5kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Beef Chuck 1.5kg

£27.99

£1.87/100g · 1.5kg

Buy at Meat Supermarket →
Lean Beef Mince 400g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Lean Beef Mince 400g

£7.49

£1.87/100g · 400g

Buy at Meat Supermarket →
Prime Steak Burger 4x 4oz
Meat SupermarketMeat Supermarket

Prime Steak Burger 4x 4oz

£8.99

£1.98/100g · 454g

Buy at Meat Supermarket →
Beef Meatballs 12x 25g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Beef Meatballs 12x 25g

£5.99

£2.00/100g · 300g

Buy at Meat Supermarket →
Braising Steaks 5x 100g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Braising Steaks 5x 100g

£9.99

£2.00/100g · 500g

Buy at Meat Supermarket →
Brisket Joint 1kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Brisket Joint 1kg

£19.99

£2.00/100g · 1.0kg

Buy at Meat Supermarket →
Flat Brisket 1.5kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Flat Brisket 1.5kg

£29.99

£2.00/100g · 1.5kg

Buy at Meat Supermarket →