← All stores
Meat Supermarket

Meat Supermarket

4 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Whole Carvery Leg of Lamb 2.2-2.7kg
Meat SupermarketMeat Supermarket

Whole Carvery Leg of Lamb 2.2-2.7kg

£34.99

£1.30/100g · 2.7kg

Buy at Meat Supermarket →
Lamb Shanks Double Pack
Meat SupermarketMeat Supermarket

Lamb Shanks Double Pack

£12.99

£1.62/100g · 800g

Buy at Meat Supermarket →
Barnsley Lamb Chops 450-600g
Meat SupermarketMeat Supermarket

Barnsley Lamb Chops 450-600g

£10.99

£1.83/100g · 600g

Buy at Meat Supermarket →