← All stores

Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
Morrisons
235 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Young's 2 Extra Large Pepper & Paprika Fish Fillets 300g
£2.00
Buy at Morrisons →£0.67/100g · 300g

Young's 2 Extra Large Garlic & Herb Fish Fillets 300g
£2.00
Buy at Morrisons →£0.67/100g · 300g

The Original Patty Co. Mini Patties Beef, Saltfish & Veg
£4.00
Buy at Morrisons →£0.74/100g · 540g

Young's Gastro Cod, Spinach, Cheese & Potato Gratin Meal for One 360g
£3.50
Buy at Morrisons →£0.97/100g · 360g

John West Stir & Serve Tuna in Soy, Ginger & Honey Sauce 300g
£3.00
Buy at Morrisons →£1.00/100g · 300g

John West Stir & Serve Tuna in Spicy Mexican Sauce 300g
£3.00
Buy at Morrisons →£1.00/100g · 300g

John West Stir & Serve Tuna in Tomato & Basil Sauce 300g
£3.00
Buy at Morrisons →£1.00/100g · 300g

Morrisons Mackerel Fillets In Smokey BBQ Sauce (125g)
£1.30
Buy at Morrisons →£1.04/100g · 125g

Morrisons Mackerel Fillets in Spicy Chilli Dressing (125g)
£1.30
Buy at Morrisons →£1.04/100g · 125g

Morrisons Mackerel Fillets In Spicy Tomato Sauce (125g)
£1.30
Buy at Morrisons →£1.04/100g · 125g

Morrisons 4 Skinless & Boneless Smoked Whitefish Fillets 400g
£5.00
Buy at Morrisons →£1.25/100g · 400g

Morrisons British Prime Salmon Cut Silverside Joint 700g
£8.75
Buy at Morrisons →£1.25/100g · 700g

Morrisons No Drain Tuna Steak With A Little Sunflower Oil 110g
£1.40
Buy at Morrisons →£1.27/100g · 110g

Morrisons No Drain Tuna Steak With A Little Brine 110g
£1.40
Buy at Morrisons →£1.27/100g · 110g

Morrisons No Drain Tuna Steak With A Little Spring Water 110g
£1.40
Buy at Morrisons →£1.27/100g · 110g

Young's Gastro Taste Of Asia Chilli Lime And Ginger Fish
£3.50
Buy at Morrisons →£1.30/100g · 270g

Morrisons The Best Prawn Cocktail With a Cognac- Laced Marie Rose Sauce
£5.25
Buy at Morrisons →£1.35/100g · 390g

John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Brine 110g
£1.50
Buy at Morrisons →£1.36/100g · 110g

John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Spring Water 110g
£1.50
Buy at Morrisons →£1.36/100g · 110g

John West No Drain Fridge Pot Tuna Steak with a Little Sunflower Oil 110g
£1.50
Buy at Morrisons →£1.36/100g · 110g

Morrisons Skin on & Boneless 4 Smoked Haddock Fillets
£5.00
Buy at Morrisons →£1.39/100g · 360g

Morrisons King Prawn Ring With Sweet Chilli Sauce 280g
£4.00
Buy at Morrisons →£1.43/100g · 280g





































