← All stores
Morrisons

Morrisons

83 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Kershaws Homestyle Lamb Dinner
MorrisonsMorrisons

Kershaws Homestyle Lamb Dinner

£2.50

£0.63/100g · 400g

Buy at Morrisons →
Morrisons British Lamb Liver
MorrisonsMorrisons

Morrisons British Lamb Liver

£2.45

£0.70/100g · 350g

Buy at Morrisons →
Crown Farms Mutton Chops 800g
MorrisonsMorrisons

Crown Farms Mutton Chops 800g

£7.50

£0.94/100g · 800g

Buy at Morrisons →
Port Royal Jamaican Lamb Patty
MorrisonsMorrisons

Port Royal Jamaican Lamb Patty

£1.35

£0.96/100g · 140g

Buy at Morrisons →
Royal Lamb Kheema
MorrisonsMorrisons

Royal Lamb Kheema

£3.50

£1.00/100g · 350g

Buy at Morrisons →
Shazans Mutton Mince 10% Fat
MorrisonsMorrisons

Shazans Mutton Mince 10% Fat

£5.25

£1.05/100g · 500g

Buy at Morrisons →
Morrisons Lamb Mince
MorrisonsMorrisons

Morrisons Lamb Mince

£5.50

£1.10/100g · 500g

Buy at Morrisons →
Morrisons Scotch Lamb Ribs 500g
MorrisonsMorrisons

Morrisons Scotch Lamb Ribs 500g

£5.50

£1.10/100g · 500g

Buy at Morrisons →
Morisons Welsh Lamb Ribs 500g
MorrisonsMorrisons

Morisons Welsh Lamb Ribs 500g

£5.50

£1.10/100g · 500g

Buy at Morrisons →
Leg Of Lamb Mini Joint
MorrisonsMorrisons

Leg Of Lamb Mini Joint

£12.00

£1.20/100g · 1.0kg

Buy at Morrisons →
Morrisons Lamb Mince 500g
MorrisonsMorrisons

Morrisons Lamb Mince 500g

£6.50

£1.30/100g · 500g

Buy at Morrisons →
Morrisons Lamb Leg Joint
MorrisonsMorrisons

Morrisons Lamb Leg Joint

£15.39

£1.40/100g · 1.1kg

Buy at Morrisons →
Morrisons Lamb Mince 300g
MorrisonsMorrisons

Morrisons Lamb Mince 300g

£4.25

£1.42/100g · 300g

Buy at Morrisons →
Morrisons Lamb Samosa
MorrisonsMorrisons

Morrisons Lamb Samosa

£1.50

£1.50/100g · 100g

Buy at Morrisons →
Mumtaz Lamb Samosas
MorrisonsMorrisons

Mumtaz Lamb Samosas

£3.25

£1.63/100g · 200g

Buy at Morrisons →