← All stores
Asda

Asda

1981 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

12 Sausages 504g
AsdaAsda

12 Sausages 504g

£1.00

£0.20/100g · 504g

Buy at Asda →
Cooking Bacon 500g
AsdaAsda

Cooking Bacon 500g

£1.00

£0.20/100g · 500g

Buy at Asda →
British Chicken Wings
AsdaAsda

British Chicken Wings

£2.41

£0.22/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Chicken Wings 1.1kg
AsdaAsda

Chicken Wings 1.1kg

£2.41

£0.22/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Scottish Chicken Wings
AsdaAsda

Scottish Chicken Wings

£2.41

£0.22/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Scottish Chicken Drumsticks
AsdaAsda

Scottish Chicken Drumsticks

£2.42

£0.22/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Chicken Drumsticks 1.2kg
AsdaAsda

Chicken Drumsticks 1.2kg

£2.65

£0.22/100g · 1.2kg

Buy at Asda →
British Chicken Drumsticks
AsdaAsda

British Chicken Drumsticks

£4.44

£0.22/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
Scottish Chicken Drumsticks
AsdaAsda

Scottish Chicken Drumsticks

£4.44

£0.22/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
Scottish Chicken Leg Quarters
AsdaAsda

Scottish Chicken Leg Quarters

£2.48

£0.23/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Chicken Legs 1.1kg
AsdaAsda

Chicken Legs 1.1kg

£2.65

£0.24/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Scottish Chicken Thighs
AsdaAsda

Scottish Chicken Thighs

£5.00

£0.25/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
British Chicken Thighs
AsdaAsda

British Chicken Thighs

£5.00

£0.25/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
8 Thick Pork Sausages 410g
AsdaAsda

8 Thick Pork Sausages 410g

£1.10

£0.27/100g · 410g

Buy at Asda →
British Chicken Thighs
AsdaAsda

British Chicken Thighs

£3.27

£0.30/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Scottish Chicken Thighs
AsdaAsda

Scottish Chicken Thighs

£3.27

£0.30/100g · 1.1kg

Buy at Asda →
Thin Pork Sausages 454g
AsdaAsda

Thin Pork Sausages 454g

£1.38

£0.30/100g · 454g

Buy at Asda →
Succulent Large Chicken 1.7kg
AsdaAsda

Succulent Large Chicken 1.7kg

£5.22

£0.31/100g · 1.7kg

Buy at Asda →
Scottish Large Chicken
AsdaAsda

Scottish Large Chicken

£5.22

£0.31/100g · 1.7kg

Buy at Asda →
8 Minted Lamb Koftas 320g
AsdaAsda

8 Minted Lamb Koftas 320g

£1.00

£0.31/100g · 320g

Buy at Asda →
Chicken Drumsticks 1.5kg
AsdaAsda

Chicken Drumsticks 1.5kg

£4.80

£0.32/100g · 1.5kg

Buy at Asda →
Chicken Wings 2kg
AsdaAsda

Chicken Wings 2kg

£6.56

£0.33/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
20 Thick Pork Sausages 860g
AsdaAsda

20 Thick Pork Sausages 860g

£2.98

£0.35/100g · 860g

Buy at Asda →
Succulent Medium Chicken
AsdaAsda

Succulent Medium Chicken

£4.53

£0.35/100g · 1.3kg

Buy at Asda →
Scottish Medium Chicken
AsdaAsda

Scottish Medium Chicken

£4.53

£0.35/100g · 1.3kg

Buy at Asda →
Extra Tasty Large Chicken
AsdaAsda

Extra Tasty Large Chicken

£5.67

£0.35/100g · 1.6kg

Buy at Asda →
Chicken Hotdogs 650g
AsdaAsda

Chicken Hotdogs 650g

£2.32

£0.36/100g · 650g

Buy at Asda →
British Extra Large Chicken
AsdaAsda

British Extra Large Chicken

£7.34

£0.37/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
Scottish Extra Large Chicken
AsdaAsda

Scottish Extra Large Chicken

£7.34

£0.37/100g · 2.0kg

Buy at Asda →
Fresh Whole Chicken 1,200g
AsdaAsda

Fresh Whole Chicken 1,200g

£5.99

£0.37/100g · 1.6kg

Buy at Asda →