← All stores
Asda

Asda

84 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

8 Minted Lamb Koftas 320g
AsdaAsda

8 Minted Lamb Koftas 320g

£1.00

£0.31/100g · 320g

Buy at Asda →
Lamb Liver
AsdaAsda

Lamb Liver

£2.76

£0.61/100g

Buy at Asda →
Roast Lamb Dinner 400g
AsdaAsda

Roast Lamb Dinner 400g

£2.88

£0.72/100g · 400g

Buy at Asda →
Redefine Lamb Kofta Mix
AsdaAsda

Redefine Lamb Kofta Mix

£2.00

£0.80/100g · 250g

Buy at Asda →
Jamaican Lamb Patty 140g
AsdaAsda

Jamaican Lamb Patty 140g

£1.15

£0.82/100g · 140g

Buy at Asda →
4 Lamb Burgers 454g
AsdaAsda

4 Lamb Burgers 454g

£5.20

£1.15/100g · 454g

Buy at Asda →
12 Minted Lamb Kebabs 720g
AsdaAsda

12 Minted Lamb Kebabs 720g

£8.27

£1.15/100g · 720g

Buy at Asda →
4 Lamb Grillsteaks 400g
AsdaAsda

4 Lamb Grillsteaks 400g

£4.67

£1.17/100g · 400g

Buy at Asda →
Lamb Mince 400g
AsdaAsda

Lamb Mince 400g

£4.96

£1.24/100g · 400g

Buy at Asda →
12 Lamb Koftas 400g
AsdaAsda

12 Lamb Koftas 400g

£4.98

£1.25/100g · 400g

Buy at Asda →
2 Lamb Burgers 340g
AsdaAsda

2 Lamb Burgers 340g

£4.67

£1.37/100g · 340g

Buy at Asda →
Bom Bahia Lamb Karahi 400g
AsdaAsda

Bom Bahia Lamb Karahi 400g

£5.50

£1.38/100g · 400g

Buy at Asda →
10% Fat Mutton Mince 500g
AsdaAsda

10% Fat Mutton Mince 500g

£7.00

£1.40/100g · 500g

Buy at Asda →
Tender Lamb Leg Chops
AsdaAsda

Tender Lamb Leg Chops

£5.80

£1.57/100g · 370g

Buy at Asda →
Rich Lamb Loin Chops
AsdaAsda

Rich Lamb Loin Chops

£8.00

£1.67/100g · 480g

Buy at Asda →
Minted Lamb Leg Steaks 600g
AsdaAsda

Minted Lamb Leg Steaks 600g

£10.27

£1.71/100g · 600g

Buy at Asda →
4 Lamb Samosas 200g
AsdaAsda

4 Lamb Samosas 200g

£3.50

£1.75/100g · 200g

Buy at Asda →
Rich 4 Lamb Loin Chops
AsdaAsda

Rich 4 Lamb Loin Chops

£5.60

£1.75/100g · 320g

Buy at Asda →
2 Tender Lamb Leg Chops 320g
AsdaAsda

2 Tender Lamb Leg Chops 320g

£5.72

£1.79/100g · 320g

Buy at Asda →
Flavourful Diced Lamb
AsdaAsda

Flavourful Diced Lamb

£5.40

£1.80/100g · 300g

Buy at Asda →
4 Tender Lamb Chops 300g
AsdaAsda

4 Tender Lamb Chops 300g

£5.42

£1.81/100g · 300g

Buy at Asda →
Tender Lamb Leg Steaks 340g
AsdaAsda

Tender Lamb Leg Steaks 340g

£6.18

£1.82/100g · 340g

Buy at Asda →