← All stores
Asda

Asda

212 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

4 Chip Shop Fish 400g
AsdaAsda

4 Chip Shop Fish 400g

£2.37

£0.59/100g · 400g

Buy at Asda →
Tuna & Sweetcorn 410g
AsdaAsda

Tuna & Sweetcorn 410g

£2.57

£0.63/100g · 410g

Buy at Asda →
4 Breaded Fishcakes 340g
AsdaAsda

4 Breaded Fishcakes 340g

£2.25

£0.66/100g · 340g

Buy at Asda →
Salt Fish Patty 140g
AsdaAsda

Salt Fish Patty 140g

£1.10

£0.79/100g · 140g

Buy at Asda →
Sardines in Peri Peri Sauce
AsdaAsda

Sardines in Peri Peri Sauce

£0.80

£0.80/100g · 100g

Buy at Asda →
Sardines in Tikka Sauce
AsdaAsda

Sardines in Tikka Sauce

£0.80

£0.80/100g · 100g

Buy at Asda →
Tuna Conchiglie Bake 400g
AsdaAsda

Tuna Conchiglie Bake 400g

£3.57

£0.89/100g · 400g

Buy at Asda →
Chilli Prawn Bucatini 400g
AsdaAsda

Chilli Prawn Bucatini 400g

£4.00

£1.00/100g · 400g

Buy at Asda →
8 Mini Fishcakes 240g
AsdaAsda

8 Mini Fishcakes 240g

£2.50

£1.04/100g · 240g

Buy at Asda →
Rainbow Salmon Poke 289g
AsdaAsda

Rainbow Salmon Poke 289g

£3.25

£1.12/100g · 289g

Buy at Asda →
Brisling Sardines 105g
AsdaAsda

Brisling Sardines 105g

£1.20

£1.14/100g · 105g

Buy at Asda →
Prawn Cocktail 250g
AsdaAsda

Prawn Cocktail 250g

£3.00

£1.20/100g · 250g

Buy at Asda →