← All stores
Tesco

Tesco

1498 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

Tesco Chicken Wings 1KG
TescoTesco

Tesco Chicken Wings 1KG

£2.05

£0.20/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Drumsticks 2Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Drumsticks 2Kg

£4.30

£0.21/100g · 2.0kg

Buy at Tesco →
Tesco British Chicken Legs 1Kg
TescoTesco

Tesco British Chicken Legs 1Kg

£2.25

£0.23/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco 16 Pork Sausages 720g
TescoTesco

Tesco 16 Pork Sausages 720g

£1.79

£0.25/100g · 720g

Buy at Tesco →
Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
TescoTesco

Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

£4.00£4.50-11%
Clubcard

£0.24/100g · 1.7kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Wings 1.5Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Wings 1.5Kg

£4.25

£0.28/100g · 1.5kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Thighs 2Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Thighs 2Kg

£5.00£5.75-13%
Clubcard

£0.25/100g · 2.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Drumsticks 1.5Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Drumsticks 1.5Kg

£4.80

£0.32/100g · 1.5kg

Buy at Tesco →
Tesco British Chicken Thighs 1.5kg
TescoTesco

Tesco British Chicken Thighs 1.5kg

£4.00£5.50-27%
Clubcard

£0.27/100g · 1.5kg

Buy at Tesco →
Tesco 18 Pork Sausages 1.022Kg
TescoTesco

Tesco 18 Pork Sausages 1.022Kg

£3.95

£0.39/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco 12 Pork Sausages 681G
TescoTesco

Tesco 12 Pork Sausages 681G

£2.65

£0.39/100g · 681g

Buy at Tesco →
Tesco 4 Steak Pies 568g
TescoTesco

Tesco 4 Steak Pies 568g

£2.25

£0.40/100g · 568g

Buy at Tesco →
Tesco 4 Pork Pies 260g
TescoTesco

Tesco 4 Pork Pies 260g

£1.19

£0.46/100g · 260g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Mince 20% Fat 500G
TescoTesco

Tesco Pork Mince 20% Fat 500G

£2.40

£0.48/100g · 500g

Buy at Tesco →
Tesco Chilli Beef Wedges 400g
TescoTesco

Tesco Chilli Beef Wedges 400g

£2.00

£0.50/100g · 400g

Buy at Tesco →