← All stores
Tesco

Tesco

392 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Tesco 16 Pork Sausages 720g
TescoTesco

Tesco 16 Pork Sausages 720g

£1.79

£0.25/100g · 720g

Buy at Tesco →
Tesco 18 Pork Sausages 1.022Kg
TescoTesco

Tesco 18 Pork Sausages 1.022Kg

£3.95

£0.39/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco 12 Pork Sausages 681G
TescoTesco

Tesco 12 Pork Sausages 681G

£2.65

£0.39/100g · 681g

Buy at Tesco →
Tesco 4 Pork Pies 260g
TescoTesco

Tesco 4 Pork Pies 260g

£1.19

£0.46/100g · 260g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Mince 20% Fat 500G
TescoTesco

Tesco Pork Mince 20% Fat 500G

£2.40

£0.48/100g · 500g

Buy at Tesco →
Richmond Thick Pork Sausages 12 Pack 615g
TescoTesco

Richmond Thick Pork Sausages 12 Pack 615g

£2.00£3.30-39%
Clubcard

£0.33/100g · 615g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Chops 700g
TescoTesco

Tesco Pork Chops 700g

£3.79

£0.54/100g · 700g

Buy at Tesco →
Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G
TescoTesco

Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G

£1.45£1.65-12%
Clubcard

£0.48/100g · 300g

Buy at Tesco →
Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G
TescoTesco

Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G

£1.45£1.65-12%
Clubcard

£0.48/100g · 300g

Buy at Tesco →
Tesco Finest 12  Pork Sausages 700g
TescoTesco

Tesco Finest 12 Pork Sausages 700g

£3.60£4.00-10%
Clubcard

£0.51/100g · 700g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Loin Steaks 1kg
TescoTesco

Tesco Pork Loin Steaks 1kg

£6.00

£0.60/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Pork Loin Steaks 480g
TescoTesco

Tesco Pork Loin Steaks 480g

£2.99

£0.62/100g · 480g

Buy at Tesco →
Tesco 10% Pork Mince 750g
TescoTesco

Tesco 10% Pork Mince 750g

£3.50£5.00-30%
Clubcard

£0.47/100g · 750g

Buy at Tesco →
Richmond Thin Pork Sausages 12 Pack 340g
TescoTesco

Richmond Thin Pork Sausages 12 Pack 340g

£2.00£2.30-13%
Clubcard

£0.59/100g · 340g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Belly Slices 500g
TescoTesco

Tesco Pork Belly Slices 500g

£3.39

£0.68/100g · 500g

Buy at Tesco →
Tesco Thin Cut Pork Loin Steaks 6 Pack 600G
TescoTesco

Tesco Thin Cut Pork Loin Steaks 6 Pack 600G

£3.50£4.10-15%
Clubcard

£0.58/100g · 600g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Sausage Meat 400G
TescoTesco

Tesco Pork Sausage Meat 400G

£2.75

£0.69/100g · 400g

Buy at Tesco →
Tesco Pork Sausage Meat 400g
TescoTesco

Tesco Pork Sausage Meat 400g

£2.75

£0.69/100g · 400g

Buy at Tesco →
Tesco Smoked Gammon Joint 750g
TescoTesco

Tesco Smoked Gammon Joint 750g

£4.25£5.25-19%
Clubcard

£0.57/100g · 750g

Buy at Tesco →
Tesco Unsmoked Gammon Joint 750G
TescoTesco

Tesco Unsmoked Gammon Joint 750G

£4.25£5.25-19%
Clubcard

£0.57/100g · 750g

Buy at Tesco →