← All stores
Tesco

Tesco

372 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Tesco Chicken Wings 1KG
TescoTesco

Tesco Chicken Wings 1KG

£2.05

£0.20/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Drumsticks 2Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Drumsticks 2Kg

£4.30

£0.21/100g · 2.0kg

Buy at Tesco →
Tesco British Chicken Legs 1Kg
TescoTesco

Tesco British Chicken Legs 1Kg

£2.25

£0.23/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
TescoTesco

Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

£4.00£4.50-11%
Clubcard

£0.24/100g · 1.7kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Wings 1.5Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Wings 1.5Kg

£4.25

£0.28/100g · 1.5kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Thighs 2Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Thighs 2Kg

£5.00£5.75-13%
Clubcard

£0.25/100g · 2.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Drumsticks 1.5Kg
TescoTesco

Tesco Chicken Drumsticks 1.5Kg

£4.80

£0.32/100g · 1.5kg

Buy at Tesco →
Tesco British Chicken Thighs 1.5kg
TescoTesco

Tesco British Chicken Thighs 1.5kg

£4.00£5.50-27%
Clubcard

£0.27/100g · 1.5kg

Buy at Tesco →
Tesco Chicken Arrabbiata 400g
TescoTesco

Tesco Chicken Arrabbiata 400g

£2.00

£0.50/100g · 400g

Buy at Tesco →
Tesco Hot & Spicy Chicken Wings 650G
TescoTesco

Tesco Hot & Spicy Chicken Wings 650G

£2.90£3.60-19%
Clubcard

£0.45/100g · 650g

Buy at Tesco →
The Gym Kitchen Salt & Pepper Chicken 550g
TescoTesco

The Gym Kitchen Salt & Pepper Chicken 550g

£2.85£3.35-15%
Clubcard

£0.52/100g · 550g

Buy at Tesco →
Richmond Roast Chicken Sausages 410g
TescoTesco

Richmond Roast Chicken Sausages 410g

£2.25£2.55-12%
Clubcard

£0.55/100g · 410g

Buy at Tesco →
Morliny Berlinki Chicken 250G
TescoTesco

Morliny Berlinki Chicken 250G

£1.60

£0.64/100g · 250g

Buy at Tesco →
Tesco British Chicken Breast Fillets 2kg
TescoTesco

Tesco British Chicken Breast Fillets 2kg

£12.20£12.85-5%
Clubcard

£0.61/100g · 2.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Whole Roast Chicken 1kg
TescoTesco

Tesco Whole Roast Chicken 1kg

£6.50

£0.65/100g · 1.0kg

Buy at Tesco →
Tesco Crispy Chicken Wings 650g
TescoTesco

Tesco Crispy Chicken Wings 650g

£3.80£4.25-11%
Clubcard

£0.58/100g · 650g

Buy at Tesco →
Tesco Coronation Chicken 423g
TescoTesco

Tesco Coronation Chicken 423g

£2.80

£0.66/100g · 423g

Buy at Tesco →
Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
TescoTesco

Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg

£9.50£10.65-11%
Clubcard

£0.59/100g · 1.6kg

Buy at Tesco →