← All stores

Tesco
TescoBuy at Tesco →
Tesco
TescoBuy at Tesco →
TescoBuy at Tesco →
TescoBuy at Tesco →
Tesco
24 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Gressingham Bistro Style Duck Legs with Port & Orange Sauce 530g
£6.75
Buy at Tesco →£1.27/100g · 530g

Gressingham Duck Breast Portions with Plum & Hoisin Sauce 320g
£5.50£6.50-15%
Clubcard£1.72/100g · 320g

White Rabbit Gluten Free Sourdough Doughballs with Roasted Garlic Butter 8 Pack 140g
£3.00
Buy at Tesco →£2.14/100g · 140g

52. Tesco Finest Easy Carve Duck with a Pork, Balsamic & Plum Stuffing 1.6kg (Serves 6)
£30.00£35.00-14%
Clubcard£1.88/100g · 1.6kg

106. Tesco Finest Vintage Cheddar, Mozzarella & Chorizo Bake and Ultimate Cheeseboard Bake 600g (Serves 8)
£13.50£15.00-10%
Clubcard£2.25/100g · 600g

51. Tesco Finest Scottish Venison Loin Wrapped in Signature Cured Bacon 750g (Serves 6)
£45.00£50.00-10%
Clubcard£6.00/100g · 750g

















