← All stores
Sainsbury's

Sainsbury's

1103 meat & fish products · updated 3 Oct · cheapest per 100g first

Mr Brain's Pork Faggots x6 656g
Sainsbury'sSainsbury's

Mr Brain's Pork Faggots x6 656g

£1.25

£0.19/100g · 656g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 2kg British Chicken Drumsticks
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 2kg British Chicken Drumsticks

£3.00£4.50-33%
Nectar

£0.15/100g · 2.0kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Large Whole Chicken 2.0-2.5kg
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Large Whole Chicken 2.0-2.5kg

£5.50£6.75-19%
Nectar

£0.22/100g · 2.5kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 2kg British Fresh Chicken Skin on Thighs
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 2kg British Fresh Chicken Skin on Thighs

£4.00£5.75-30%
Nectar

£0.20/100g · 2.0kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Steak Pies x4 568g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Steak Pies x4 568g

£1.99

£0.35/100g · 568g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Chicken Liver 250g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Chicken Liver 250g

£1.00

£0.40/100g · 250g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 6 x Mince Pies 290g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 6 x Mince Pies 290g

£1.19

£0.41/100g · 290g

Buy at Sainsbury's →
Richmond Thick Frozen Pork Sausages x12 516g
❄ Frozen
Sainsbury'sSainsbury's

Richmond Thick Frozen Pork Sausages x12 516g

£2.00£2.50-20%
Nectar

£0.39/100g · 516g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Steak Bakes x2 280g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Steak Bakes x2 280g

£1.40

£0.50/100g · 280g

Buy at Sainsbury's →