← All stores
Sainsbury's

Sainsbury's

51 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Island Delight Lamb Pattie (Halal) 140g
Sainsbury'sSainsbury's

Island Delight Lamb Pattie (Halal) 140g

£1.00£1.35-26%
Nectar

£0.71/100g · 140g

Buy at Sainsbury's →
Royal Lamb Kheema 350g
Sainsbury'sSainsbury's

Royal Lamb Kheema 350g

£3.00£3.50-14%
Nectar

£0.86/100g · 350g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 4 x Quarter Pounder Lamb Burgers 454g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 4 x Quarter Pounder Lamb Burgers 454g

£2.50£5.00-50%
Nectar

£0.55/100g · 454g

Buy at Sainsbury's →
Royal Lamb Sheekh Kebab 300g
Sainsbury'sSainsbury's

Royal Lamb Sheekh Kebab 300g

£4.00

£1.33/100g · 300g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Lamb & Mint Kebabs x6 360g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Lamb & Mint Kebabs x6 360g

£2.50£5.00-50%
Nectar

£0.69/100g · 360g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Lambs Lettuce 60g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Lambs Lettuce 60g

£1.00

£1.67/100g · 60g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 680g Greek Style Lamb Rump Steaks
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 680g Greek Style Lamb Rump Steaks

£11.00£12.50-12%
Nectar

£1.62/100g · 680g

Buy at Sainsbury's →
Tariq Halal Lamb Chops 340g
Sainsbury'sSainsbury's

Tariq Halal Lamb Chops 340g

£6.75

£1.99/100g · 340g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's British or New Zealand Lamb Rump Steaks 300g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's British or New Zealand Lamb Rump Steaks 300g

£5.50£6.25-12%
Nectar

£1.83/100g · 300g

Buy at Sainsbury's →
Aunty Noray's Lamb Rashers 100g
Sainsbury'sSainsbury's

Aunty Noray's Lamb Rashers 100g

£3.15

£3.15/100g · 100g

Buy at Sainsbury's →