← All stores
Sainsbury's

Sainsbury's

208 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Sainsbury's 2kg British Chicken Drumsticks
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 2kg British Chicken Drumsticks

£3.00£4.50-33%
Nectar

£0.15/100g · 2.0kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Large Whole Chicken 2.0-2.5kg
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Large Whole Chicken 2.0-2.5kg

£5.50£6.75-19%
Nectar

£0.22/100g · 2.5kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 2kg British Fresh Chicken Skin on Thighs
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 2kg British Fresh Chicken Skin on Thighs

£4.00£5.75-30%
Nectar

£0.20/100g · 2.0kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's Chicken Liver 250g
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's Chicken Liver 250g

£1.00

£0.40/100g · 250g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 900g Chinese Style Chicken Thighs
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 900g Chinese Style Chicken Thighs

£4.00£4.50-11%
Nectar

£0.44/100g · 900g

Buy at Sainsbury's →
Tariq Halal Chicken Thighs 1kg
Sainsbury'sSainsbury's

Tariq Halal Chicken Thighs 1kg

£4.25£5.50-23%
Nectar

£0.42/100g · 1.0kg

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 500g British 6% Fat Chicken Mince
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 500g British 6% Fat Chicken Mince

£2.00£3.00-33%
Nectar

£0.40/100g · 500g

Buy at Sainsbury's →
Humza Quick Frozen Chicken Breast Fillets 1kg
❄ Frozen
Sainsbury'sSainsbury's

Humza Quick Frozen Chicken Breast Fillets 1kg

£6.00£7.50-20%
Nectar

£0.60/100g · 1.0kg

Buy at Sainsbury's →
Humza Signature Hot & Spicy Chicken Wings 600g
Sainsbury'sSainsbury's

Humza Signature Hot & Spicy Chicken Wings 600g

£4.00£4.50-11%
Nectar

£0.67/100g · 600g

Buy at Sainsbury's →
Sainsbury's 640g British Diced Chicken Breasts
Sainsbury'sSainsbury's

Sainsbury's 640g British Diced Chicken Breasts

£4.00£5.00-20%
Nectar

£0.63/100g · 640g

Buy at Sainsbury's →