← All stores

Sainsbury's
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury's
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury's
Sainsbury's
Sainsbury's
Sainsbury's
Sainsbury's
32 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Sainsbury's German Bratwurst Sausages Inspired to Cook x6 540g
£3.50
Buy at Sainsbury's →£0.65/100g · 540g

Sainsbury's Cumberland Sausages, Taste the Difference x10 667g
£3.56£4.75-25%
Nectar£0.53/100g · 667g

Sainsbury's Toulouse Inspired Sausages, Taste the Difference x6 400g
£3.25£3.25-0%
Nectar£0.81/100g · 400g

Sainsbury's Pub Classics Sausage Filled Yorkshire 470g (Serves 1)
£4.15£4.15-0%
Nectar£0.88/100g · 470g

Sainsbury's Italian Style Sausage Ragu, Limited Edition, Taste the Difference 350g
£2.43£3.25-25%
Nectar£0.69/100g · 350g

Powters Skinny Pig Gluten Free Low Fat Sausages x6 400g
£3.75
Buy at Sainsbury's →£0.94/100g · 400g

Cathedral City Sausage & Bean Bake Meal For One 400g
£3.75£4.25-12%
Nectar£0.94/100g · 400g

The Jolly Hog 6 x British Marmite Sausages 400g
£3.00£4.50-33%
Nectar£0.75/100g · 400g

The Jolly Hog 6 x British Colman's Mustard Sausages 400g
£3.00£4.50-33%
Nectar£0.75/100g · 400g

Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g
£1.50£1.90-21%
Nectar£0.97/100g · 155g

Tarczynski Geesowska Sausage 300g
£3.25£3.85-16%
Nectar£1.08/100g · 300g

Sainsbury's Creamy Sausage Ragu, Limited Edition, Taste the Difference 375g
£4.00£4.85-18%
Nectar£1.07/100g · 375g

Premier Deli 8 x Liver Sausage Slices 100g
£1.10£1.30-15%
Nectar£1.10/100g · 100g

Sainsbury's Spicy Sausage Maltagliati, Taste the Difference 250g
£2.60£3.50-26%
Nectar£1.04/100g · 250g

Morliny 100g Farmer's Sausage Slices
£1.15£1.45-21%
Nectar£1.15/100g · 100g

Tofoo & Co. 200g Organic Seitan Bratwurst Sausages
£3.50
Buy at Sainsbury's →£1.75/100g · 200g

Tofoo & Co. 160g Organic Seitan Frankfurters Sausages
£3.00
Buy at Sainsbury's →£1.88/100g · 160g

Sainsbury's French Garlic Sausage Slices x14 100g
£2.00
Buy at Sainsbury's →£2.00/100g · 100g

Bastides Salaisons Superior Dry Sausage with Walnuts 120g
£3.00
Buy at Sainsbury's →£2.50/100g · 120g












