← All stores

Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury's
Sainsbury's
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury's
Sainsbury'sBuy at Sainsbury's →
Sainsbury's
Sainsbury's
15 meat & fish products · updated 4 Oct · cheapest per 100g first

Gressingham Bistro Style Duck with Port & Orange 530g
£5.00£7.00-29%
Nectar£0.94/100g · 530g

White Rabbit 250g Aubergine Parmigiana Gluten Free Filled Girasoli Pasta
£3.75
Buy at Sainsbury's →£1.50/100g · 250g

White Rabbit 210g Mozzarella & Roasted Garlic Gluten Free Flatbread
£3.50
Buy at Sainsbury's →£1.67/100g · 210g

Golden Lion Aromatic Shredded Duck 210g
£3.50£4.00-13%
Nectar£1.67/100g · 210g

White Rabbit Gluten Free Italian Almond Biscotti 150g
£2.95
Buy at Sainsbury's →£1.97/100g · 150g

Sainsbury's 190g Spanish Goats Cheese & Bacon Croquetas, Taste the Difference
£4.50£4.50-0%
Nectar£2.37/100g · 190g

White Rabbit 2 x 125g Roasted Garlic Gluten Free Sourdough Focaccia
£3.50
Buy at Sainsbury's →£2.80/100g · 125g







